DS92LV1021AMSA
Part Number : DS92LV1021AMSA
Manufacturer : Rochester Electronics
Lifecycle : New from this manufacturer
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : DS92LV1021AMSA More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Height : 1.8 mm
Data Rate : 400 Mbps
Number of Pins : 28
Max Input Current : 10 µA
Number of Outputs : 1
Power Dissipation : 1.27 W
Max Supply Voltage : 3.6 V
Number of Elements : 1
Operating Supply Voltage : 3.3 V
Products Category : Integrated Circuits (ICs) - Interface - Serializers, Deserializers
Qty : 3875 In Stock
Width : 5.3 mm
Length : 10.2 mm
Case/Package : SSOP
Number of Inputs : 10
Number of Drivers : 1
Power Consumption : 132 W
Max Output Voltage : 270 mV
Min Supply Voltage : 3 V